07/03/2015

Kategori: Sport

Supergol nga David Luiz (VIDEO)

David Luiz ka shenuar nje supergol nga gjuajtja e lire. Mbrojtesi i PSG-se, David Luiz ka shenuar nje supergol ne ndeshjen kunder Lensit ne kuader te kampionatit francez. Luiz me nje goditje mjeshterore ka lene ne gjume mbrojtesin kundershtar, duke shenuar keshtu golin e epersise per skuadren e tij. Ne fund PSG fitoi me rezultat te larte 4:1 dhe mori poziten e pare ne LIgue 1. Burimi: Gazeta Express

177 views