31/10/2014

Kategori: Sport

Shikoni se cfare ben Messi ne stervitje

Gjate nje seance stervitore ne Barcelone, Lionel Messi ka arritur te shenoje kosh me koke. Duket disi e cuditshme pasi 'pleshti' arme te forte ka kembet dhe jo koken

287 views