21/11/2014

Kategori: Sport

Te besh portierin kundershtar te qaje

Ndodh edhe keshtu. Ka pesuar nje gol nga 90 metra distance dhe me pas ka qare. Duke e cuditshme por eshte e vertete. Ka ndodhur ne Spanje ne ndeshjen Castilla - La Mancha ne kategorine e katert te futbollit spanjoll. eshte shenuar nje gol nga porta ne porte dhe ne perfundim te ndeshjes, portieri i cili e ka pesuar golin ka qare.

254 views