01/11/2014

Kategori: Sport

Te Dielen te gjithe ne Nyon. Proteste e madhe kunder padrejtesise se UEFA

Te gjithe ne mbrojtje te kombetares kuqezi, dinjitetit te Shqiperise por dhe ne mbrojtje te drejtesise. Te gjithe kete te diele, ne oren 14.00 ne Nyon te Zvicres per te protestuar perpara selise se UEFA.

122 views