07/01/2015

Kategori: Lajme

Te vdesesh ne krye te detyres (Video +18)

Ky eshte nje moment shokues kur nje oficer policie ne Egjipt tenton te çaktivizoje nje bombe, te vendosur prane nje pike karburanti. Por bomba i shperthen dhe ai humbet jeten. Xhihadistet kane marre persiper pergjegjesine per kete sulm.

500 views