02/03/2015

Kategori: Sport

Tevezi “behet” Pirlo per nje moment, ky eshte supergoli i tij (Video)

Carlos Tevez ka derguar Juventusin ne epersi, ne Olimpiko perballe Romes, duke shenuar nje gol te jashtezakonshem, nga goditja e denimit. Po luhet minuta e 68’, dhe rezultati eshte 0:1 per Juventusin. Burimi: Indeksionline

177 views