23/10/2014

Kategori: Sport

Thiago Alcantara, aftesite dhe golat e tij

Eshte i demtuar dhe pritet qe te rikthehet ne fushat e lojes vitin e ardhshem. THiago Alcantara, mesfushori i Bayern Munchen eshte operuar dhe tani ka filluar fazen e rikuperimit.

144 views