16/12/2014

Kategori: Sport

Tifozet e Tiranes ne derbin kunder Partizanit. 8.12.2014 (Video Amatore)

Atmosfera e krijuar ne derbin kunder Partizanit nga tifozeria e Tiranes e pranishme ne Qemal Stafa, ne tribunat C dhe D 1. Keshtu duhet te jete tifozeria e nje skuadre!

382 views