20/04/2015

Kategori: Sport

Tifozet i kendojne Shaqirit, ‘O sa mire me qene shqiptar’, ja reagimi i tij (Video)

Tifo grupi me i madh shqiptar ‘Inter Club Albania’ i kane bere nje befasi te madhe Shaqirit, duke e rrethuar makinen e tij dhe duke filluar te kendojne kengen ‘O sa mire me qene shqiptar’. Tifozet e ‘Inter Club Albania’ te cilet kane udhetuar per ne Milano per te shikuar derbin e djeshem Inter-Milan i kane bere nje befasi te madhe Shaqirit. Ata e kane rrethuar makinen e tij dhe kane filluar te kendojne kengen ‘O sa mire me qene shqiptar’. Dhe, pasi kesaj gjeje, Shaqiri filloi te buzeqesh dhe dukej mjaft i lumtur per nje gje te tille. Burimi: Gazeta Express

325 views