02/03/2015

Kategori: Sport

Tifozi futet ne fushe dhe perqafon Ronaldinhon ne pankine (VIDEO)

Ronaldinho vazhdon te kete fame te madhe. Superylli brazilian po qendron ne banke rezerve te skuadra e Queretaros ne Meksike, por qe eshte lojtari me i famshem ne stadium. Kete e tregoi edhe sakrifikica e nje tifozi per ta perqafuar ate. Tifozi kaloi te gjitha pengesat dhe sigurimin per ti dhene nje perqafim Ronaldinhos. Burimi: Indeksonline

166 views