15/02/2015

Kategori: Sport

Tjeter gol nga Roshi (Video)

Mesfushori shqiptar, Odise Roshi, ka vazhduar formen e shkelqyer me FSV Frankfurtin. Anesori i Kombetares se Shqiperise ka arritur te shenoje gol ne minuten e 58-te per t’i dhene skuadres se tij epersine prej 1-0 ne ndeshjen ndaj RasenBallsport Leipzig. Roshi eshte duke kaluar ne forme te shkelqyer duke arritur qe ne dy ndeshje radhazi te shenoje dy gola me fanellen e skuadres gjermane. Pas kesaj fitoreje, Frankfurt eshte ngjitur ne poziten e 10-te me 27 pike te tubuara dhe nuk rrezikon renien ne nje kategori me poshte. Burimi:Telegrafi

204 views