30/10/2014

Kategori: Sport

Tottenham – Brighton 2 – 0

Tottenham ka mposhtur me rezutlatin 2 - 0 skuadren e Brighton dhe ka avancuar ne cerekfinalet e Capital One Cup.

134 views