27/08/2015

Kategori: Sport

UEFA zgjedh golin me te bukur te vitit (Video)

UEFA e ka shpallur para pak minutash golin me te bukur te vitit. Goli i dyte i Lionel Messit i shenuar ndaj Bayern Munchen eshte shpallur goli i vitit ne UEFA. Me siguri te gjithe e mbani mend kete moment ku Messi kaloi dy protagoniste, e rrezoi Boatengun dhe e "theu" Neuerin per kete gol kryeveper.

1,234 views