24/11/2014

Kategori: Lifestyle

Vajza kujdes kur Wiggle Wiggle

Kenga e Jason Derulo, Wiggle kercehet me nje stil shume seksi. Vajzat tundin te pasmet ne menyre shume erotike. Por njekohesisht ato duhen te kene shume kujdes, sidimos ne veshjen qe kane zgjedhur per te kercyer kete kenge. Shikoni se cfare i ndodh kesaj vajze, qe pervec fatit te keq gjate kercimit ka dhe fatin e keq qe miku apo mikja qe e ka regjistruar e ka poztuar videon ne youtube ku vetem ne pak dite ka marre me shume se 12 milione klikime

2,073 views