01/12/2014

Kategori: Sport

Valencia – Barcelona 0 – 1. Busquets eshte shpetimtari

Barcelona ka vuajtur por ne fund ka arritur te marre fitoren dhe 3 pike shume te rendesishme ne luften per titull. Kunder Valencia ka mjaftuar goli i Busquets ne minuten e fundit te ndeshjes. Ate qe nuk bene dote Messi, Neymar dhe Suarez e beri pikerisht mesfushori spanjoll. Barcelona vazhdon te renditet ne vendin e dyte me dy pike me pak se kryesuesit e Real Madrid.

150 views