14/01/2015

Kategori: Lajme

Vellezerit Kouachi jane larguar ne menyre te qete pas masakres se kryer (Video)

Mediat e huaja kane publikuar nje video te masakres ne redaksine e revistes Charlie Hebdo. 2 terroristet pasi vrane 12 persona ne ambientet e revistes jane larguar me qetesi dhe as policia nuk ka mundur ti ndale. Ne video duket qarte nje makine policie qe u del perpara 2 terroristeve po me pas largohet nen te shtenat e armeve te terroisteve.

307 views