31/10/2014

Kategori: Sport

Verona – Lazio 1 – 1 Lazio ndalet pas 4 fitoresh radhazi

Lazio kete here fluturon pergjysme. Bardhekalterit barazuan 1-1 me Veronen ne nje transferte te veshtire, ku nuk arriten dot te ruajne avantazhin, aq sa e mbyllen takimin me 10 vete duke rrezikuar madje dhe te humbisnin.

128 views