24/11/2014

Kategori: Lifestyle

Video e re e Beyonce 7/11 shume provokuese

Beyonce ka lancuar klipin e ri te saj qe titullohet 7/11. Nje klip shume i nxehte nga kengetarja qe duket sikur konkuron Kim Kardashian dhe Nicki Minaj per te pasmet. Duhet pare dhe reagimi i Jennifer Lopez dhe Iggy Azalea qe me kengen Booty jane me hot se kurre.

297 views