21/01/2015

Kategori: Lifestyle

Video e re e Rita Ora dhe Charli XCX

Eshte publikuar dje video me e re e kengetareve Rita Ora dhe Charli XCX. Kenga titullohet 'Doing It'. GJate xhirimeve te kesaj videoklipit te dyja kengetaret kane rrezikuar jetet e tyre. Te pakten sipas deklarates se Charli XCX.

230 views