24/10/2014

Kategori: Sport

Villarreal – Zurich 4 – 1

Villarreal me nje kembe ne fazen tjeter. Skuadra spanjolle ka fituar lehtesisht kunder zviceraneve me rezultatin 4 - 1 edhe pse pjesa e pare perfundoi ne barazim 1 - 1. Tani skuadra spanjolle renditet ne vendin e pare ne grupin A me 7 pike dhe eshte pothuajse e kualifikuar per ne fazen tjeter te Europa League.

136 views