18/10/2014

Kategori: Lifestyle

Vizitoni boten e akullit ne Winter Wonderland

Hyde Park ne Londer me rastin e Krishtlindjeve 2012 transformohet ne nje kopesht mrekullish. Duhet pare per ta besuar, parkun me te famshem londinez qe behet qender e te gjitha ngjarjeve te medha ne qytet. Mbi te gjitha do te vishet me bore dhe akull, duke vene nje sere skulpturash te kuruara deri ne detaj qe do t'ju presin ne The Magical Ice Kingdom.

154 views