18/10/2014

Kategori: Lifestyle

What’s on your mind?

Nje film me metrazh te shkurter me titull “What’s on your mind?” eshte nje pikepamje prekese per realitetin e medieve sociale, ku miqte e tu ne te vertete nuk jane aq te lumtur saç duken. Filmi norvegjez i realizuar nga regjisori Shaun Higton eshte kthyer ne nje video virale ne internet duke arritur gati 5 milione shikime ne YouTube. “Po shikoja ne Facebook nje dite dhe po mendoja, “te gjithe duken per bukuri gjate gjithe kohes”. Pas kesaj me erdhi ideja ne koke”, thote Shaun. Filmi eshte realizuar nga tre vellezer te lindur nga nje nene norvegjeze dhe baba amerikan.

175 views