07/11/2014

Kategori: Sport

Wolfsburg – Krasondar 5 – 1

Skuadra gjermane ka shkaterruar me rezultatin 5 - 1 skuadren ruse te Krasondar. Pas nje pjese te pare pa gola, ne pjesen e dyte Wolfsburg kalon ne avantazh me ane te Hunt. Vetem pak minuta nga shenimi i golit te pare eshte serish Hunt qe dyfishon. Goli i Wanderson vetem sa 'nxehu' skuadren e 'ujqerve' te cilet shenuan me ane te Guilavogui dhe 2 here me ane te danezit Bendtner.

167 views