19/02/2015

Kategori: Sport

Xherdan Shaqiri shenon kunder Celticut (Video)

  Xherdan Shaqiri ka shenuar nje nga golat me te bukur te karrieres se tij. Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri, ka vazhduar me forme te jashtezakonshme. Xherdani ka arritur te realizoje nje supergol ne sfiden qe Interi i tij po e luan kunder Celticut. Shaqiri beri nje gjuajtje te befasishme me te majten e tij ne ajer dhe nga topi i rikthyer, realizoi 1:0. Burimi :Gazeta Express

225 views