18/10/2014

Kategori: Teknologji

Zbulohet video ku Samsung tallet me Apple

Samsung ka nxjerre nje reklame te re per Galaxy S5 te titulluar "Screen Envy" (Te kesh zili ekranin) ku tallen perdoruesit e iPhone te cilat jane ne pritje te nje ekrani me te madh. The Galaxy S 5's 5.1" HD display eshte ekrani te cilin miqte e tu do te deshironin ta kishin - dhe tani ato jane vene ne radhe per te pare ekranin tend - thote reklama. Apple pritet te nxjerre nje iPhone me nje ekran me te madh kete vit, pikerisht me permasa 4.7-inch dhe 5.5-inch.

277 views