27/11/2014

Kategori: Sport

Zenit – Benfica 1 – 0. Danny i jep shprese skuadres ruse

Nje gol i Danny ne minuten e 79 i jep shprese skuadres se Zenit per tu kualifikuar ne fazen e dyte te Champions League. Tani Zenit ka 7 pike dhe renditet ne vendin e 3. Per Zenit gjithcka do te zgjidhet ne ndeshjen e fundit kunder Monaco.

143 views