Amber Rose dhe Blac Chyna

VMA 2015. Yjet me veshje sfiduese (Foto)

Ja çfare veshen dhe kush shkelqeu me shume ne ndarjen e çmimeve VMA 2015.
MTV Video Music Awards 2015 eshte mbajtur te dielen mbrema ne Microsoft Theater ne Los Angeles dhe, ne Tapetin e kuq parakaluan kengetare dhe personazhe te njohur te Hollywood.

Ne kete ngjarje nderohen me te miret e industrise se muzikes, ndersa tapeti i kuq konsiderohet si vendi ku yjet mund te jene ne qender te vemendjes per veshjet e tyre me shume shkelqim apo te çuditshme.