Yahoo Mail mbush 17 vjec, urime!

Yahoo Mail feston sot 17 vjetorin e tij. Yahoo gjen rastin te falenderoje cdo perdorues te Yahoo ndersa shpreh kenaqesine qe te gjithe keta perdorues kane qene me te te kete udhetim emocionues.
2014 ka qene nje vit i madh per Yahoo. “Ne lancuam aplikacionin 4-star mobile neper bote dhe perforcuam kerkimet tona per te ofruar nje sherbim me te mire ne telefonat dhe tavolinat tuaj te punes midis shume gjerave te tjera,” thote Yahoo ne njoftimin e saj.

 
Njekohesisht Yahoo i fton te gjithe perdoruesit e saj te ndajne me te momentin me te bukur ose eksperiencen me te kendshme qe ato kane pasur me emailet ne keto 17 vite. “Ndani me ne historine e dashurise suaj qe gjendet larg, videon ku tregohet hapat e para te nipit tuaj apo keshillen lehtesuese te nenes suaj, click-un e gabuar por qe rezultoi me vone i mrekullueshem apo emailin qe ju dha lajmin e fitimit te nje vendi pune,” thote me tej njoftimi.

Ne sna mbetet gje tjeter vec ti bashkohemi urimit te sinqerte.