Goldie Hawn

Yje te Hollywood. Si kane ndryshuar gjate viteve (Foto)

Ata jane nder personazhet me te famshem ne bote, dhe pamja e tyre shpesh cilesohet si ideale.

Por duhet thene se jo gjithmone kane qene te tille, me kalimin e viteve edhe pamja e tyre ka ndryshuar ndjeshem.

Ndersa per te kujtuar se si kane qene yjet e show bizit boteror ne kohen e rinise se tyre, dhe si kane ndryshuar ata nder vite, hidhni nje sy fotogalerise me poshte.