Adele

Yjet ne fillimet e karrieres dhe tani qe jane te famshem (Foto)

Jane aktore, kengetare, showgirl. Jane Kim Kardashian, Binjaket Olsen, Adele, Bradley Copper dhe shume te tjere. Jane te famshem, madje kane fituar cmime prestigjoze si Jennifer Lowrence qe ka fituar Oscar apo Adele qe ka fituar cmime te panumert per kenget e saj.

Po si kane qene keto yje dhe si jane transformuar me kalimin e viteve? Disa prej tyre kane bere dhe operacione plastike, sigurisht dhe nje make up profesionist nuk mungon.