Avril Lavigne

Yjet si kane qene dhe si jane (Foto)

Jane kengetare dhe aktore qe kane ndryshuar shume gjate viteve. Kjo fale operacioneve plastike dhe nderhyrjeve te shumta qe kane bere mbi trupin e tyre. Por ka dhe nga ata yje qe me kalimin e viteve kane ndryshuar shume pasi kane shtuar ne peshe. Jane yje si Nicki Minaj, Madonna, Leonardo DiCaprio, Axl Rose apo Reese Witherspoon.