Zbulohet e dashura e re e Ronaldos (FOTO)

Ronaldo eshte pare ne shoqeri te nje bukurosheje ne nje klub nate ne Madrid.
Futbollisti i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, nuk ka vonuar shume per te gjetur nje te dashur te re.

Pas ndarjes nga Irina Shayk, portugezi eshte pare ne nje klub nate ne Madrid ne shoqerine e nje bukuroshe zeshkane.

Mediat spanjolle kane publikuar disa fotografi te Ronaldos dhe te dashures se tij te re.

Burimi: Gazeta Express