Alvaro Morata

Zidane dhe lista e tij e deshirave (Foto)

Pavaresisht rezultatit te finales se Champions League kunder Atletico Madrid, Zinedine Zidane do te jete trajneri i Real Madrid edhe ne sezonin e ardhshem. Francezi ka zhvilluar nje pune shume te mire me madrilenet gjate fazes se dyte te sezonit dhe ka marre besimin nga presidenti Florentino Perez.

Gjate merkatos se muajit Janar, Real nuk kreu asnje transferim dhe ne vere do te jete skuadra qe do te luaje nje rol shume te rendesishem ne merkaton e futbollisteve.

Si cdo trajner edhe Zinedine Zidane ka deshirat e tij per futbollistet qe deshiron te kete ne skuader. Ja kush eshte lista e deshirave te Zidane.